Київ, Пр.Правди 31-А
(044) 460-30-00
Графік роботи
Графік роботи:
Пн-Пт: ---
Сб: -------- 09:00 - 18:00
Нд: -------- Вихідний
Сімейна стоматологія
Зателефонувати мені
09:00 - 19:00
Київ, Поділ
Київ, Проспект Правди 31-А
віва смайл
Телефонуйте за номерами:
Київ, вул. Закревського Миколи 101 Б
Київ, вул. Закревського Миколи 101 Б
Хірургічна стоматологія
"Єдина краса, яку я знаю - це здоров'я!"
Генріх Гейне
Видалення зубів - найбільш затребувана процедура в хірургічній стоматології. Видалення бувають прості та атипові.

Причини видалення зубів:
  • сильно зруйнований зуб, коли інші види стоматологічного лікування не можуть бути здійснені;
  • неправильне розташування зуба чи непрорізаний зуб, що заважає зубному ряду правильно розвиватися. Найчастіше це стосується зубів мудрості;
  • при ортодонтичному лікуванні;
  • при сильній травмі зуба, коли від нього залишилися уламки або тільки частина зуба.
Особливу увагу варто приділити на видалення зубів мудрості. По-перше, вони знаходять в досить важкодоступному місці, по-друге, найчастіше вони ростуть неправильно і прорізуються вже пошкодженими чи зіпсованими. Гірше, коли вони ростуть , опираючись на сусідні зуби, тобто зуб ще не прорізався, а пацієнт вже відчуває біль чи відчуття дискомфорту. Всі ці моменти легко діагностуються за допомогою рентгенівських знімків.

Перед видаленням зубів важливо розуміти подальший план лікування по відновленню зуба. Адже довга відсутність зуба може призвести до втрати кістки, а це вже більш дороговартісне та довготривале лікування. правильно складений план лікування і правильно поставлений діагноз - це 90 % успіху.

Дентальна імплантація зубів -це відновлення відсутнього зуба за допомогою штучного кореня зуба (імпланта) та наступним його протезуванням. Технічно це хірургічна операція, метою якої є вживлення в кісткову тканину зубного імпланту. Далі в цей імплант встановлюється абатмент і вже потім зверху ставить коронка. Перевага цього методу лікування перед іншими в ому, що він не стосується сусідніх зубів і вони не беруть на себе навантаження відсутнього зуба.

При відсутності двох і більше зубів, особливо підряд, мова йде вже про тотальні роботи і в зубну кістку вживлюються вже 4-6 імплантів, на які встановлюються не окремі коронки, а цілі незнімі конструкції.

Покази до імплантації -це відсутність одного або більше зубів, для відновлення жувальної та естетичної функції. Важливо не відтерміновувати лікування, тому що з часом кісткової тканини стає менше, з'являються зміни в яснах, і зубам що залишилися користі мало від відсутності зуба- вони стають більш рухливими, що додає і їм проблем. Також зуби, що знаходяться напроти пустого місця не відчувають опори і втрачають свої функції, Цілісність зубного ряду -один з найважливіших елементів здоров'я Ваших зубів.

Етапи імплантації:

1. Підготовчий.

Перш ніж розпочати вживлення імпланта в кісткову тканину необхідно:
  • пройти повну діагностику (зробити комп'ютерну томограму - це найбільш інформативний спосіб перед процедурою імплантаціїї, що покаже практично всі процеси в ротовій порожнині), обов'язково пройти професійну чистку зубів. Будь-який стоматолог вважає, що "робоча поверхня" має бути чистою перед роботою. За зубним нальотом чи каменем можна не помітити карієс, а це інфекція, що може вплинути на результат роботи імплантолога.
  • впевнитися, що в районі імплантації в ротовій порожнині не має проблем (запалень, карієсу, пародонтиту тощо), якщо такі є, потрібно спочатку розібратися з ними.
  • здати всі необхідні аналізи, на які направить лікар перед імплантацією, обов'язково повідомити лікаря про свій спосіб життя, перенесені захворювання, шкідливі звички, прийом лікарських засобів. Всі ці фактори можуть суттєво вплинути на приживлення імпланту чи на період реабілітації. Ваш стоматолог має знати про ці фактори, щоб врахувати іх при лікуванні.
2. Імплантація. Сама процедура імплантації проходить достатньо швидко та безболісно. Хірургу-імплантологу потрібно не більше 30 хвилин для вживлення імпланту. Пацієнт зазвичай нічого не відчуває через анестезію. Місце вживлення імпланту зашивається. Через декілька днів необхідно відвідати лікаря з оглядом, де будуть зняті шви і лікар оцінить швидкість заживлення місця імплантації. Далі потрібно декілька місяців для остаточного приживлення імпланту і його обростання тканиною. В залежності від клінічної ситуації кожного пацієнта потрібно 4-6 місяців для цього.

3. Наступний етап імплантації- це встановлення абатменту - це спеціальний штифт, що вставляється в імплант з одного боку, а на іншу його (верхню) частину одягається коронка.

Доглядати за імплантами однаково легко як і за своїми зубами:
  • ретельно та правильно чистити зуби
  • 2-3- рази на рік робити професійну чистку зубів
  • користуватися зубною ниткою і ополіскувачами
  • обережно відноситися до коронки (горіхи не розколювати і пляшки не відкривати)
  • імпланти не дуже полюбляють шкідливі звички- алкоголь та куріння. Ці звички значно погіршують моменти вживлення і заживлення. А алкоголь заборонений за декілька днів до та після імплантаціїї. Все через анестезію, в парі з алкоголем вона може не подіяти, або подіяти не належним чином.